مشاوره های تلفنی و متنی خانم سیده الهام متقی

رزرو مشاوره آنلاین

( ۴۵ دقیقه= ۹۰ هزارتومان)

مشاوره متنی 

 

سیده الهام متقی

  (زوج درمانگر، مشاور پیش از ازدواج و فردی،مدرس مهارت های والدگری)

زمینه های مشاوره: ازدواج و زناشویی، نوجوانی و بلوغ، مادر و کودک و  فرزندپروری
ازدواج و زناشویی: جنسیت و تفاوتهای جنسیتی، روابط دوستانه قبل از ازدواج و انتخاب صحیح، روابط زناشویی و فرازناشویی
نوجوانی و بلوغ: آگاهی و مواجه والدین و نوجوانان با بلوغ، مشکلات رفتاری و تعارض با والدین، افت تحصیلی، خودارضایی، انتخاب رشته تحصیلی، استعدادیابی شغلی، اعتیاد به اینترنت
مادر و کودک و فرزندپروری: دوران بارداری، نوزادی، مشکلات دفع و ادرار، بیش فعالی، لجبازی، شب ادراری، مشکلات گفتاری، اضطراب، جدایی، کمرویی و انزوا، اسباب بازی، مشکلات تحصیلی و یادگیری، تربیت جنسی، فرزندان طلاق، مشکلات هوشی و هوش افزایی، تربیت مثبت کودک، کودک، رسانه، فضای مجازی و تکنولوژی
زبان مشاوره: فارس

توجه فرمایید: سؤالات منتشر شده در سایت “مشاوره ۲۴” صرفا مربوط به فرم مشاوره متنی (با انتشار در سایت) می باشد و سؤالات مربوط به فرم مشاوره متنی (بدون انتشار در سایت)  به همراه مشاوره های آنلاین و تلفنی به هیچ وجه در این سایت منتشر نخواهند شد.

دوستانی که مشاوره تلفنی رزرو می فرمایند به این نکته توجه داشته باشند که: بعد از ثبت سفارش، مشاور به شما پیام خواهد داد و یک زمان خاص به توافق مشاور و مراجع، هماهنگ خواهد شد.
نگران نباشید: چنانچه رمز دوم بانکی ندارید لطفا از طریق آیدی تلگرام  moshaverehcom@ سفارش خود را ثبت بفرمایید.

— فرم های درخواست مشاوره —

//

فرم ثبت درخواست مشاوره تلفنی و چت آنلاین با خانم متقی( ۴۵ دقیقه= ۹۰ هزار تومان )

  • در صورت داشتن آیدی تلگرام به جای شماره موبایل آیدی خود را ثبت بفرمایید.(ثبت آیدی تلگرام اختیاریست)
  • چنانچه زمان خاصی مد نظر شما برای مشاوره می باشد و یا می خواهید از قبل این زمان را با ما هماهنگ کنید لطفا یک آی دی تلگرام و یا یک آدرس ایمیل معتبر را در این قسمت درج بفرمایید.

    تذکر: بعد از ثبت نهایی سفارش، مشاور به شما پیام خواهد داد و یک زمان بین مشاور و مراجع هماهنگ خواهد شد. چنانچه مراجع بیش از ده دقیقه نسبت به زمان هماهنگ شده با مشاور تأخیر داشته باشد مشاور ملزم به پاسخگویی نمی باشد.

  • پر کردن این قسمت ضروری می باشد. شما باید خلاصه ای از مشکلی که می خواهید با مشاور مطرح کنید را بنویسید. مشاور قبل از شروع مشاوره با شما ابتدا مشکل شما رو به طور کامل بررسی خواهد کرد تا مشاوره دقیقتری به شما ارائه بدهد.
  • قیمت: ۹۰,۰۰۰ تومان


//