حس می کنم بین خانمم و همکار مردی که هم اتاقیشه علاقه ای ایجاد شده

حس می کنم بین خانمم و همکار مردی که هم اتاقیشه علاقه ای ایجاد شده

سوال:

خانمم در محل کار خود ضمانت همکاری مرد را به ارزش نیم میلیارد تومان نموده و به من اطلاع نیز نداده،شماره موبایل این فرد را حفظ کرده ولی شماره خودش یا من را به یاد ندارد،،،در جای دیگری وامش را میخواسته یکجا تسویه نماید اما یکجا به او داده است و او اقساطش را داده است و تسویه نموده،،،درجایی نوشته پس از مرگم همین فرد يا همکاری دیگر مطالبات او را از محل کارش دریافت کنند و به تساوی بین دو فرزندمان تقسیم بندی کنند و مراقب باشند من پول بازمانده را به جیب نزنم ،درحالیکه خواهرش در آنجا کار میکند و امین تر بنظر می رسد،،،خانمم و اين مرد همکار سالها در یک اتاق ميزشان بهم چسبیده بود و من گمان می کنم علاقه ايي بین ایشان پدید آمده است که نمیدانم با توضیحات فوق بکجا رسیده است،،،لطفا تحلیل نمایید…وبسایت مشاوره۲۴

شما هم مشکل خود را در قالب یک پرسش مطرح کنید: ثبت پرسش / وبسایت “مشاوره ۲۴”
در صورت تمایل به مشاهده لیست مشاوران وبسایت “مشاوره ۲۴” روی لینک مقابل کلیک کنید: مشاهده لیست مشاوران وبسایت مشاوره ۲۴ /”وبسایت مشاوره۲۴″

نسیم مرتضوی (بازی درمانگر کودک، درمانگر اعتیاد و مشاور پیش از ازدواج)

درود فراوان برشما دوست عزیز

اینکه گاهی دچار شک و سردرگمی میشوید کاملا قابل درکه. نیاز به جنس مخالف، تشکیل خانواده، ازدواج، تنهایی، حرفهای شیرینی که شنیدید و بسیاری موارد دیگه باعث شده احساس مثبتی نسبت به این آقا داشته باشید و از طرفی آینده نامعلوم ، فشار برای رابطه جنسی و سردرگم بودن این شخص موجب شده که چندان به این رابطه خوشبین نباشید. احساسات متناقض شما کاملا قابل درک است اما به خودتان اجازه ندهید در این تناقض تصمیم بگیرید و تحت تاثیر قرار بگیرید. فکر میکنم با نوشتن منافع و مضرات هر یک از انتخاب هایی که دارید بهتر میتوانید سبک سنگین کنید این مسئله رو و به نتیجه بهتری خواهید رسید.

خواندن  با آقایی سن بالا همکارم که برخلاف میل من ابراز علاقه میکنه , نمی تونم قاطعانه برخورد کنم

اگر فقط به لذت بردن آنی و امروزتان فکر میکنید و ترسی از آینده و وابستگی و مشکلاتی که بعد از اتمام یک رابطه پیش میاید ندارید میتواند گزینه خوبی باشد اما اگر احساس میکنید با انتخاب این فرد و پذیرش کوتاه مدت بودن رابطه احساس خواهید کرد که از شما سو استفاده خواهد شد و این انتخاب با اصول و قواعد و عقایدی که برای خودتان دارید متفاوت است بهتر است اجازه ندهید شما را دچار دودلی کند. تقصیر این فرد از حرفهایی است کا ممکن است روی شما تاثیرگذار باشد اما تقصیر شما از جاییست که جوابش را میدهید و اجازه میدهید با روان شما بازی کند.

یک بار برای همیشه به او بگویید که تصمیمتان چیست و فقط در صورتی که برای آینده تصمیم جدی دارند اقدام کنند و برای همیشه این داستان را پایان دهید. شما خودتان هم در ایجاد این تناقض مقصرید. قسمت تقصیر خودتان را اگر از بین ببرید موفق تر عمل خواهید کرد و احساس بهتری خواهید داشت. میتوانید با یک روانشناس هم در این زمینه صحبت کنید.

با آرزوی موفقیت…وبسایت مشاوره۲۴

درصورت تمایل به رزرو مشاوره با ایشان روی لینک مقابل کلیک کنید: رزرو مشاوره تلفنی و متنی بدون انتشار در سایت با خانم مرتضوی / وبسایت مشاوره۲۴

الهام متقی (زوج درمانگر،مشاوره پیش از ازدواج و فردی،مدرس مهارت های والدگری)

سلام
میدونم که شما منظورتون از طرح این پرسش به قضاوت گذاشتن عملکرد خانومتون و رابطه اش با همکارشه، تا یک نگاه بیرونی به شما بگه که این نوع از رابطه مشکوک به نظر میرسه.احتمالاً بر سر این موضوع با همسرتون بحث هایی هم داشتید و به همین دلیل می خواید بدونید که ذهن شما دچار بدبینیه یا واقعا این رابطه خارج از قاعده ی همکارانه است.
توصیه می کنم حتما با حضور همسرتون به یک زوج درمانگر مراجعه کنید و اجازه بدید که هر دوی شما زاویه ی نگاهش به ماجرا رو مطرح کنه.
آنچه که شما از شرایط برداشت و توصیف کردید در هر حال میتونه مشکل ساز باشه به این دلیل که شما به عنوان همسر این خانم از شرایط موجود نگران هستید و احساس میکنید رابطه فراتر از یک رابطه ی همکارانه است،همین دلیل کفایت می کنه برای مراجعه و پیگیری و حتی نیاز نیست که ثابت کنیم الزاما رابطه مشکوکی وجود داره یا علاقه ای در کاره چون رابطه شما و همسرتون دچار اشکال شده و اعتماد در رابظه ی شما خدشه دار شده پس اصل مطلب شما و همسرتون و رابطه ی شما دونفر هست نه اون آقا،محیط کار و بده بستان های مالی بین خانم و همکارش.
موضوع دیگه اینکه چرا خانم شما باید نگران باشه پول ها به دست شما نیافته و برای خودش وصی و امین تعیین کنه که پس از مرگش حواسش به این مسائل باشه؟
این نامنی در همسر شما نشأت گرفته از چیه و چرا این حس در ایشون ایجاد شده؟
به نظر میرسه رابطه شما از قبل دچار مشکلاتی شده که حل نشده رها شده.
در نهایت اگر تمام این نشانه ها رو دریافت کردید و تحلیل شما اینه که خیانت( در هر سطحی) داره اتفاق میافته و سکوت کردید و با همسرتون گفت و گو نکردید با مشورت گرفتن از یک مشاور موضوع رو عنوان کنید و ادراک خودتون و حس تون و حتما بیان کنید تا وضعیت ارتباط تون مشخص بشه.
موفق باشید…وبسایت مشاوره۲۴

خواندن  تو محل کار عاشق پسری شدم که بعدا فهمیدم زن داره، الان نمیتونم فراموشش کنم
درصورت تمایل به رزرو مشاوره با ایشان روی لینک مقابل کلیک کنید: رزرو مشاوره تلفنی و متنی بدون انتشار در سایت با خانم متقی / وبسایت ” مشاوره ۲۴″
       


        اسپانسر وبسایت مشاوره۲۴: فروشگاه بانه ۹۰ (در صورت تمایل به خرید از این فروشگاه روی لینک زیر کلیک کنید)
مقاله های مرتبط :
جدیدترین محصولات فروشگاه ما

متاسفانه محصولی در این دسته بندی در فروشگاه ما موجود نمی باشد ):

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.