مشاوره های تلفنی و متنی خانم دلارام جمعیان

رزرو مشاوره آنلاین

( ۴۵ دقیقه= ۵۵ هزارتومان)

مشاوره متنی 

 

دلارام جمعیان

  (درمانگر فردی بزرگسال و نوجوان، مدرس دوره‌های مهارت زندگی کودک و نوجوان و فرزندپروری)

زمینه های مشاوره: مشکلات فردی و بین‌فردی، شخصیتی، افسردگی، اضطراب، وابستگی، پرخاشگری، عزت به نفس، مشکلات رابطه و خودشناسی
نوجوان: مشکلات رفتاری و عاطفی نوجوان در آستانه بلوغ مانند لجبازی و پرخاشگری و خجالت، عزت نفس و روابط در دوره نوجوانی، تعارض با خود و اختلاف با والدین، اضطراب و عدم دوستیابی تنظیم هیجانات و بروز صحیح احساسات، تنظیم انرژی روانی برای زندگی تازه بالغ شده
مهارت های زندگی: خودآگاهی و همدلی،
مدیریت خشم و استرس، جرات ورزی، خلاقیت و قوه نقد کردن، حل مسئله و تصمیم‌گیری، توانایی برقراری صحیح ارتباط با دیگران
فرزندپروری و آموزش مهارتهای روانی، عاطفی به والدین در جهت شکوفایی شخصیتی کودک و حل مشکلات وی: تربیت جنسی و انواع مهارتهای زندگی، اضطراب و استرس، شرم و دوری‌گزینی، تربیت منضبط و مثبت و مقتدرانه کودک، مسئولیت پذیری وی، و انواع مشکلات اجتماعی و اضطرابی و رفتاری کودک
زبان مشاوره: فارسی

توجه فرمایید: سؤالات منتشر شده در سایت “مشاوره ۲۴” صرفا مربوط به فرم مشاوره متنی (با انتشار در سایت) می باشد و سؤالات مربوط به فرم مشاوره متنی (بدون انتشار در سایت)  به همراه مشاوره های آنلاین و تلفنی به هیچ وجه در این سایت منتشر نخواهند شد.

دوستانی که مشاوره تلفنی رزرو می فرمایند به این نکته توجه داشته باشند که: بعد از ثبت سفارش، مشاور به شما پیام خواهد داد و یک زمان خاص به توافق مشاور و مراجع، هماهنگ خواهد شد.

نگران نباشید: چنانچه رمز دوم بانکی ندارید لطفا از طریق آیدی تلگرام  moshaverehcom@ سفارش خود را ثبت بفرمایید.

— فرم های درخواست مشاوره —


//

فرم ثبت درخواست مشاوره تلفنی و چت آنلاین با خانم جمعیان( ۴۵ دقیقه= ۵۵ هزار تومان )

  • در صورت داشتن آیدی تلگرام به جای شماره موبایل آیدی خود را ثبت بفرمایید.(ثبت آیدی تلگرام اختیاریست)
  • چنانچه زمان خاصی مد نظر شما برای مشاوره می باشد و یا می خواهید از قبل این زمان را با ما هماهنگ کنید لطفا یک آی دی تلگرام و یا یک آدرس ایمیل معتبر را در این قسمت درج بفرمایید.

    تذکر: بعد از ثبت نهایی سفارش، مشاور به شما پیام خواهد داد و یک زمان بین مشاور و مراجع هماهنگ خواهد شد. چنانچه مراجع بیش از ده دقیقه نسبت به زمان هماهنگ شده با مشاور تأخیر داشته باشد مشاور ملزم به پاسخگویی نمی باشد.

  • پر کردن این قسمت ضروری می باشد. شما باید خلاصه ای از مشکلی که می خواهید با مشاور مطرح کنید را بنویسید. مشاور قبل از شروع مشاوره با شما ابتدا مشکل شما رو به طور کامل بررسی خواهد کرد تا مشاوره دقیقتری به شما ارائه بدهد.
  • قیمت: ۵۵,۰۰۰ تومان


//