بعد خیانت اجازه بدم دوباره تلگرام و اینستاگرامشو نصب کنه ؟ یا بخوام خطشو عوض کنه؟

بعد خیانت اجازه بدم دوباره تلگرام و اینستاگرامشو نصب کنه ؟ یا بخوام خطشو عوض کنه؟

سؤال :

درود
از خیانت همسرم با خبر شدم خیانتی که فقط در حد چت توی بود
ایشون مردیه که به سختی اشتباه خودشو قبول میکنه اما بعد از خبردار شدنم کاملا پشیمونه و اشتباه خودشو قبول کرده بعد از کلی صحبت بهش فرصت دادم و میخوام دوباره از نو شروع کنم من دوباره مثل روز اول اعتماد کردم خودش خواست که اینستاگرام و تلگرامشو پاک کنه رمز گوشیشو بهم داد و مثل قبل دیگه گوشیشو ازم مخفی نمیکنه همیشه تو دسترس گزاشته
حالا میخوام بدونم باید چجوری رفتار کنم ؟کی بهش اجازه بدم دوباره تلگرامشو نصب کنه ؟اصلا اجازه بدم که دوباره نصب کنه؟ازش بخوام خطشو عوض بکنه ؟بعضی وقتا به گوشیش نگاهی بندازم ؟چون قبلا هیچوقت گوشیشو نگاه نمیکردم هیچوقت ازش نمیگرفتم گوشیشو و این داستانی هم که پیش اومد رو خیلی اتفاقی فهمیدم الان یکم گیجم که چطور باید رفتار کنم ؟

حذف تلگرام و اینستاگرام و بیرون آمدن از فضای مجازی برای جلوگیری از خیانت

جواب مشاور :

سلام
متاسفم که با چنین اتفاقی مواجه شدید و حدس می‌زنم احتمالا خیلی شوکه و ناراحتید. ولی شما نیازه این واقعیت رو بدونید که نمی‌تونید همسرتون رو کنترل کنید تا ایشون دوباره خطا نکنه. ایشون اگه متوجه اشتباهش شده باشه، مثل یک آدم بالغ اشتباهشو جبران می‌کنه و دیگه تکرار نمی‌کنه. متوجه میشه که چقدر به شما آسیب زده و به دنبال دلیل این رفتار میره تا بتونه از تکرارش جلوگیری کنه. ولی معذرت‌خواهی همسر شما اگه این مراحلی که گفتم رو در پی نداشته باشه، بیشتر اظهار ندامتیه که نشون از ترس ایشون از از دست دادن شما داره و برای همین احتمال اینکه این داستان تکرار بشه وجود داره. چون اصن به دلیلش پرداخته نشده. شما هم نمی‌تونید ایشون رو تا آخر عمرتون کنترل کنید، غیر از اینکه برای خودتون سالم نیس، ممکن هم نیس و ایشون اگه بخوان اینکارو بکنن از راه دیگه غیر از گوشی انجام میدن‌.
برای همین توصیه می‌کنم روش کنترل رو کنار بذارید و در ازاش از همسرتون بخواید که دلیل این رفتارش رو پیدا کنه تا برای شما یه تضمین واقعی از اینکه ایشون دیگه دست به این کار نمی‌زنن شکل بگیره. اینو بدونید که اکثر کسایی که خیانت می‌کنن، مشکل ارتباطی دارن و هیچ ربطی به رفتار همسرشون نداره. ایشون می‌تونن با مراجعه به روانشناس تحلیلی کمک بگیرن و شما بجای کنترل گوشی، می‌تونید رفتن به روانشناس رو از ایشون به صورت شرط بخواید. هینطور خوبه اگه حق طلاق ندارید و بخشی از خونه‌ای که توش ساکنید به نامتون نیس، بهش فکر کنید و احتمال بدید که اگه در آینده خیانت ایشون تکرار شد، شما از الان تکلیف حق طلاق و سهمتون رو از زندگی مشخص کنید که اون زمان اگه تصمیم به جدایی گرفتید با توجه به قوانینی که در حال حاضر در مورد جدایی زنان وجود داره، به مشکل برنخورید و بتونید حق خودتون رو داشته باشید و قوی‌تر تصمیم‌گیری کنید‌.
موفق باشید … مشاوره ۲۴

خواندن  موقعیت بدی قرار گرفتم ممکنه مورد خشونت شوهرم یا برادرانم قرار بگیرم
    ثبت درخواست مشاوره تلفنی و آنلاین         وبسایت مورد تأیید مشاوره ۲۴ جهت خرید انواع لوازم خانگی و جهیزیه (روی دکمه زیر کلیک کنید)

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۵۱۹

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.