به یکی از همکاران خانم همسرم حساسم و فکر میکنم شوهرم مشکوک میزنه

به یکی از همکاران خانم همسرم حساسم و فکر میکنم شوهرم مشکوک میزنه

سؤال :

سلام خسته نباشید من زنی هستم که روی شوهرم حساس هستم وذوست دارم شوهرم
مال خودم باشه وشوهرم قراره با همکار زنش به ماموریت بره ومن خیلی نگرانم که مسافتی رو که طی میکنه به چه شکل هست ومن وباخودش نمیبره درصورتی که ماموریتهای دیگش من وباخودش میبره ،منم خسته شدم از رفتارش وفک میکنم مشکوک میزنه بنظرتون چکارکنم ؟ هر ماموریت تو شهر های دیگ من ومیبره فقط تو این شهر هیچ وقت من ونمیبره چکارکنم از بس فکر کردم وبه نتیجه نرسیدم خسته شدم

 

شقايق درنشان (روانشناسي باليني دانشگاه علامه طباطبايي تهران)

سلام
منظورتون از حساسیت روی همسرتون چیه؟ مسافرت با همکار مگه همسر شما رو از شما می‌گیره؟ از کی این حساسیت تو شما شکل گرفته و به چه شکل بوده؟
برداشتی که من از متنتون کردم این بود که شما ۲۴ساعته نیاز دارید همسرتون رو کنترل کنید تا مبادا ایشون دست از پا خطا بکنه. الان هم اومدید مشاوره برای اینکه روش‌ کنترل رو تو این مورد از مشاور یاد بگیرید. در واقع مشاور رو در نقش کارآگاهی قرار دادید که ازش راهنمایی بگیرید. مشاور این نقش رو نداره و این کنترل شما هم سالم نیست. اگه شما و همسرتون نمی‌تونید وقتی از هم دورید اعتماد کنید، رابطتون مشکل جدی داره و شما نیاز دارید به یه زوج‌درمانگر مراجعه کنید.
موفق باشید

مهدی وفانوش ( مشاور و رواندرمانگر دانشگاه علامه طباطبایی )

با سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز

اساس زندگی مشترک بر اساس اعتماد متقابل می باشد که تا زمانی که طرفین کاری انجام نداده اند که این اعتماد خدشه دار شود بایستی کاملا در زندگی حکمفرما باشد . در صورت عدم اعتماد طرفین به یکدیگر ، زندگی پر از تنش و فشار و با شک و تردید همراه خواهد بود که هیچ کدام از زوجین رنگ آرامش نخواهند دید و احتمال اینکه این ازدواج به سرانجامی نرسد بسیار زیاد خواهد بود. بنابراین در صورتی که شما از ایشان مورد خاصی ندیده اید بنای زندگیتان را بر اساس اعتماد بنا کنید و اجازه ندهید که شک و گمانهای بیهوده ، آرامش را از شما سلب کند. در صورت ادامه این روند و میل به کنترلگری بالای شما این امکان وجود دارد که همسر شما از این وضعیت خسته شود و در ادامه رابطه شما دچار مشکل اساسی شود. پس با نشان دادن اعتماد خود به ایشان آرامش را به  خودتان و همسرتان هدیه کنید و اجازه بدهید که با آسودگی خاطر جهت رفاه و آسایش بیشتر خانواده سعی و تلاش نمایند. شاد و سرفراز باشید.

       
خواندن  پدر و مادر خانومم خیلی تو زندگیمون دخالت می کنند زندگیمون داره از هم می پاشه
       
        وبسایت مورد تأیید مشاوره ۲۴ جهت خرید انواع لوازم خانگی و جهیزیه (روی دکمه زیر کلیک کنید)

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۷۰۳

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.