با آقای سردمزاجی که اصلا احساس علاقه و وابستگی نشون نمیدن همخونه هستم

با آقای سردمزاجی که اصلا احساس علاقه و وابستگی نشون نمیدن همخونه هستم

سؤال :

خانم مطلقه ای هستم دوساله با آقای مجردی همخونه هستمو خانواده ها در جریان هستن..بر عکس خانواده ایشون ک خیلی من و دوست دارند خودشون خیلی بی احساس و سرد مزاج هستندو از رابطه زن و مرد اصلا اطلاعاتی ندارند واصلا احساس عشق و علاقه و وابستگی نشون نمیدن وقتی هم که گلهگله گی میکنم فقط میگن عشق و بایو توی عمل و کارایی ک انجام میدی نشون داد نه فقط به کلمه های عاشقون و قربون صدقه…دوماه پیش بهم پیشنههاد ازدواج داد اما متاسفانه سر موضوعی بحث کردیمو حرفهایی بینمون ردو بدل شد که منجر شد ایشون بعد از دوسال یه خط و گوشی پنهانی داشته باشن…قبول نکردن ک با کسی در رابطه هستن اما از هم سرد شدیمو مدتی حتی رابطه ای با هم نداشتیم…چند روز پیش گفت تا عید تحمل کن یه کم صبوری کن همه چی عین قبل میشه..اما دیگه از عقدو ازوکاج حرفی نزد و الان رابطه اش با خاله اش که اونم مطلقه اس خیلی صمیمی تر از من شده….نمیدونم باید چیکار کنم امیدی داشته باشم برای بهبود رابطه یا نه بیخیال بشمو باهاشون کاد کنم….قرار شده خونه هامون و جدا کنیم تا رابطمون بهتر بشه اما من امیدی به بهتر شدنش ندارم…دوساله دریغ ازاینکه به میل خودش بغلم کنه من و ببوسه حتی موهامو نوازش کنه همیشه من ازش خواستمو میخوام….ی رابطه عشقی قدیمی داشته ک ضربه خورده و همیشه هم دلیل رفتاراشو اونو مثال میزنا…

الهام داودی (روانشناس بالینی، دانشگاه علوم پزشکی تهران)

صحبت هاتون رو خوندم و به نظرم رسید که به این رابطه به اندازه کافی یعنی ۲ سال زمان داده شده که بتونه کار کنه. اما در این مدت چیزی که وجود داشته رابطه گرم عاطفی و احساسی نبوده. ضمن اینکه شما باهم زندگی می کردین و فرصت زیادی برای بودن باهم داشتید. و وجود یک خط پنهانی نشون دیگری بر این مورد هست که شاید این رابطه درست نتونه کار کنه. برآورده کردن نیازهای عاطفی از ضروریت های یک رابطه عاطفی هست و جایی که این نیاز برطرف نمیشه یعنی یک چیزی از شما دریغ میشه و احتمالا به نفع اتون نیست که اونجا بمونید. اینکه شخصی در زندگی اش رابطه عاطفی اذیت کننده داشته نمی تونه توجیح کنه که به نیازهای شریک عاطفی فعلیش نرسه. اون شخص باید ابتدا مسئله اش رو با رابطه قبلیش تمام کنه و بعد بتونه وارد رابطه دیگری بشه. یاداتون باشه که شما در یک رابطه قرار نمی گیرید که گذشته او رو جبران کنید.

خواندن  دختر نوجوانم داره از عشق ضربه میخوره نحوه افزایش غرور و اعتماد به نفس در دانش آموزان و نوجوانان
شقايق درنشان (روانشناسي باليني دانشگاه علامه طباطبايي تهران)

سلام
من احساس کردم شما بیشتر درددل کردید اینجا و سؤال خاصی رو مطرح نکردید. در نهایت زندگی خودتونه و تصمیمشم به عهده‌ی خودتون، من توصیه می‌کنم به احساستون نگاه کنید و ببینید احساستون بعد از دو سال به این رابطه چیه و چی میگه. باز اگه نیاز داشتید می‌تونید از کمک مشاور استفاده کنید‌.
موفق باشید

       
       
        وبسایت مورد تأیید مشاوره ۲۴ جهت خرید انواع لوازم خانگی و جهیزیه (روی دکمه زیر کلیک کنید)

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۷۱۶

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.