چطور با دختر خواهر شوهرم که همجنس باز هست رفتار کنم

چطور با دختر خواهر شوهرم که همجنس باز هست رفتار کنم

سؤال :

سلام من *سالمه و ۱۵ساله ازدواج کردم (در سن پایین) دوتافرزنددارم * و * ساله.سوالم اینه که دخترخواهرشوهرمن یه دخترهمجنس بازه که من چندسالیه متوجه شدم البته اینم بگم که خودشم ازدواج کرده ولی خیلی به من میپیچه که فقط یک بار بهش پا بدم ولی من اصلا از محلش نمیزارم تا تو تلگرام شروع کردپی ام دادن اوایل حرفاش معمولی بود بعدگفت عاشق منه وآرزوش اینه که یه بارمنو لخت ببینه بعد این ماجرامن که حسابی غافلگیرشده بودم به همسرم گفتم وخلاصه قطع رابطه کردیم چندباردوباره اومد معذرت خواهی وخلاصه منم چون دختر خواهرشوهرم بود گذشتم به شرط اینکه تکرار نشه ولی دوباره داره پی ام میده وخودش میگه که خوب شده وتمایلی به همجنس بازی نداره ولی من حالم خوب نیست ته دلم احساس میکنم داره دروغ میگه ازطرفی هم نمیخوام تو فامیل برام حرف درست کنن خواهش میکنم بگین که چطور ازنیتش باخبر بشم اصلا چطورباهاش رفتار کنم

 

شقايق درنشان (روانشناسي باليني دانشگاه علامه طباطبايي تهران)

سلام
شما در اساس به نیت افراد دسترسی ندارید، اما به احساس خودتون مهم‌تر از هر چیزی وصلید و می‌تونید بهش تکیه کنید. در این مورد هم ببینید احساس خودتون چیه؛ اگه همین ارتباط ساده‌ی تلگرامی هم اذیتتون می‌کنه خب چت نکنید. اینو بدونید که تا شما نخواید ایشون به زور نمی‌تونه شما رو به کاری وادار کنه و منجر بشه آبروتون تو فامیل تهدید بشه‌. برای همین نگران نباشید و هر جور که احساس بهتری دارید ارتباطتتون رو تنظیم کنید.
موفق باشید

مهدی وفانوش ( مشاور و رواندرمانگر دانشگاه علامه طباطبایی )
خواندن  در نوجوانی والدینم از هم جدا شدند ، افسرده شده ام

با سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز

آنطور که شما توضیح داده اید هیچ تمایلی به داشتن رابطه نزدیک و رد و بدل کردن پیام در تلگرام با ایشون ندارید و احساس خوبی هم نسبت به ایشان ندارید بنابراین هیچ لزومی نداره که به پیغامهای ایشان جواب بدهید و توجهی کنید . یک بار برای همیشه به ایشان پاسخ بدهید که هیچ تمایلی به ارتباط با ایشان ندارید و هیچ پاسخی به پیغامهای ایشان نخواهید داد در صورتی که ایشان ببینند که شما کاملا در رفتارتان قاطع و محکم هستید پس از مدتی از پیغام دادن دست می کشد و دیگر هیچ ارتباطی با شما نخواهند داشت . به صحبتها و حرفهای دیگران هم هیچ توجه ای نکنید مهم این است که همسرتان از جریان آگاه هستند و از شما حمایت می کنند بنابراین با آسودگی خاطر و بدون توجه به پیغامهای ایشان و حرف دیگران کنار همسرتان زندگی خوب و آرامی رقم بزنید . شاد و سرفراز باشید.

       
       
        وبسایت مورد تأیید مشاوره ۲۴ جهت خرید انواع لوازم خانگی و جهیزیه (روی دکمه زیر کلیک کنید)

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۷۱۶

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.